Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

TRENUJ SQUASHA W RACQUET

Hej!
Chcesz się nauczyć grać w squasha od podstaw?
A może jesteś już niezłym playerem ale stanąłeś w miejscu?
Koleżanki grają lepiej?
Wszystkich, bez względu na poziom – zapraszamy na lekcje indywidualne lub w parach z naszymi klubowymi instruktorami. Wpadaj sam/a lub ze znajomymi.
Koszt lekcji to 70 zł/h.
Do ceny należy doliczyć koszt wynajęcia kortu. Na lekcje można umówić się poprzez recepcję klubu lub kontaktując się bezpośrednio z wybranym instruktorem.

PROMO! PIERWSZA LEKCJA 50% off na HASŁO: „TRENUJEWRACQUET”

NASI INSTRUKTORZY

edf

ADRIAN MARSZAŁ

tel: 736-876-680

Zawodnik TOP 20 ogólnopolskiego rankingu Polskiej Federacji Squasha. Medalista Mistrzostw Polski Juniorów. Uczestnik i zwycięzca wielu turniejów ogólnopolskich. Szkoli graczy początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w ramach Szkółki Juniorskiej KS Racquet.

edf

ŁUKASZ JUZWA

tel: 606-251-989

Instruktor z certyfikatem European Squash Federation level 2. Swoją przygodę ze squashem rozpoczął w 2004 roku i od tego czasu praktycznie nie rozstaje się z rakietą. Wielokrotny medalista turniejów ogólnopolskich. Szkoli graczy na każdym poziomie gry. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w ramach Szkółki Juniorskiej.

edf

ROBERT GROCHOWSKI

tel: 730-330-689

Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Ulubieniec najmłodszych graczy oraz kobiet ;). Urozmaicone treningi, świetna motywacja i dobry humor to atuty popularnego ‚Groszka’. Trening z nim to czysta przyjemność a pełen profesjonalizm w podejściu do uczniów na pewno pomoże Ci podnieść umiejętności.

edf

MICHAŁ JACHIMOWICZ

tel: 725-145-291

W sezonie 2014/2015 członek drużyny Drexel Squash Team w Philadelphi prowadzonej przez John’a White, byłego numeru 1 rankingu światowego. Uczestnik i zwycięzca wielu turniejów ogólnopolskich i regionalnych. Szkoli graczy na każdym poziomie gry. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w ramach Szkółki Juniorskiej KS Racquet.

edf

ARTUR STYCZEŃ

tel. 579-806-147

Związany ze sportem od dziecka, w squasha gra od 2011 roku. Aktywny uczestnik oraz zwycięzca turniejów pod patronatem PFS. Zwycięzca m.in Ekstraligi Racquet w 2017 roku. Kapitan drużyny Racquet z I dywizji PLS. Artur prowadzi zajęcia przeznaczone zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze squashem jak i zaawansowanych, chcących podnieść swoje umiejętności w zakresie techniki uderzeń, taktyki czy też poruszania się po korcie.

edf

ALEKSANDRA ZASĘPA

tel. 662-235-911

Gra od 2014 r. Zawodniczka squasha z odbytym kursem przygotowawczym do WSF L1, która nieustannie zdobywa nową wiedzę i stale podnosi kwalifikacje trenerskie. Zwyciężczyni i uczestniczka wielu turniejów ogólnopolskich pod patronatem PFS. Zawodniczka drużyny Racquet z I dywizji PLS. Prowadzi lekcje indywidualne i grupowe z osobami początkującymi i średniozaawansowanymi, w tym zajęcia „Squash na obcasach” dla kobiet.

edf

SEBASTIAN ŚMIETAŃSKI

tel: 501-319-301

Trener squasha z certyfikatem ESF L2 oraz odbytym kursem EFS L3. Przygodę ze squashem rozpoczął w 2007roku. Treningi obejmują naukę zagrań, precyzji zagrania, taktykę i analizę gry na każdym poziomie. Informacje przekazywane są w jasny i przystępny sposób a sposób prowadzenia zajęć powoduje maksymalny rozwój podopiecznych. Popularny „Śmietana” trenuje m.in. Mistrzynie Polski w kat. GU13 oraz obecną #1 rankingu GU15

Projekt bez tytułu

JULKA OGORODNIK

tel: 511-179-023

Zawodniczka TOP 20 damskiego rankingu Polskiego Związku Squash. Stała na podium wielu turniejów ogólnopolskich, również pod patronatem PZSQ.
Szkoli graczy na poziomie podstawowym, a także młodzież i dzieci. Stara się być wymagająca, ale przede wszystkim zależy jej na uśmiechu i luźnej atmosferze na korcie.