Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

TRENINGI INDYWIDUALNE

Wszystkich, którzy chcą nauczyć się gry w squasha lub poszerzyć swoje umiejętności na korcie zapraszamy na lekcje indywidualne z naszymi klubowymi instruktorami.
Koszt lekcji to 60 zł/h. Do ceny należy doliczyć koszt wynajęcia kortu. Na lekcje można umówić się poprzez recepcję klubu lub kontaktując się bezpośrednio z wybranym instruktorem.

TYLKO TERAZ PIERWSZA LEKCJA 50% TANIEJ! 

NASI INSTRUKTORZY

edf

ADRIAN MARSZAŁ

tel: 736-876-680

Zawodnik TOP 20 ogólnopolskiego rankingu Polskiej Federacji Squasha. Medalista Mistrzostw Polski Juniorów. Uczestnik i zwycięzca wielu turniejów ogólnopolskich. Szkoli graczy początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w ramach Szkółki Juniorskiej KS Racquet.

edf

ŁUKASZ JUZWA

tel: 606-251-989

Instruktor z certyfikatem European Squash Federation level 2. Zawodnik TOP 50 ogólnopolskiego rankingu Polskiej Federacji Squasha. Swoją przygodę ze squashem rozpoczął w 2004 roku i od tego czasu praktycznie nie rozstaje się z rakietą. Wielokrotny medalista turniejów ogólnopolskich. Szkoli graczy na każdym poziomie gry. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w ramach Szkółki Juniorskiej KS Racquet.

edf

MICHAŁ JACHIMOWICZ

tel: 725-145-291

W sezonie 2014/2015 członek drużyny Drexel Squash Team w Philadelphi prowadzonej przez John’a White, byłego numeru 1 rankingu światowego. Uczestnik i zwycięzca wielu turniejów ogólnopolskich i regionalnych. Szkoli graczy na każdym poziomie gry. Prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą w ramach Szkółki Juniorskiej KS Racquet.

edf

ROBERT GROCHOWSKI

tel: 730-330-689

Prowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Instruktor Szkółki Juniorskiej KS Racquet. Ulubieniec najmłodszych graczy. Urozmaicone treningi, świetna motywacja i wiecznie dobry humor to atuty popularnego ‚Groszka’. Trening z nim to czysta przyjemność a pełen profesjonalizm w podejściu do uczniów na pewno pomoże Ci podnieśc umiejętności. Chcesz podnieśc swój poziom gry? Przyjdź na trening!

edf

PATRIK ROHUN

tel. 576-159-691

Patrik to trener z Czech, który uprawia squasha od 15 lat. Przez całą swoją juniorską przygodę grał w reprezentacji swojego kraju. Uczestniczył w wielu turniejach w Czechach i w Europie. Wygrał kilka międzynarodowych rozgrywek w kategoriach juniorskich. W rankingu do 15 lat był w czołowej 10 w Europie. Obecnie zawodnik czołowej 100 rankingu Polskiej Federacji Squasha. W naszym kraju wygrał już 12 turniejów. Od 5 lat aktywnie pracuje jako trener. Posiada certyfikat ESF 1. Jego podopieczny Vojtech Babista po 5 latach treningów osiągnął pierwszą 15-stkę rankingu w Czechach. Trenuje także siostrę, Denisę Rohunową, która wygrywa turnieje międzynarodowe.