Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskała na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Zdrowie i sport od zawsze były jej pasją, fizjoterapia stanowi połączenie obu tych aspektów.

Doświadczenie zdobyła w czasie licznych praktyk w przychodniach, szpitalach i sanatoriach. Obecnie pracuje w prywatnej przychodni. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach i konferencjach.

W obszarze jej zainteresowań są głównie rehabilitacja sportowa, ortopedyczna i neurologiczna.

Ukończone kursy:

– Funkcjonalna Terapia Manualna połączona z ruchem metoda Briana Mulligana (A, B i C).
– PNF- podstawowy.
– Kinesiotaping podstawowy z rozszerzonym.
– Taping sportowy – taping w urazach sportowych i ogólnych.
– Spastyczność – praktyczny schemat postępowania terapeutycznego u pacjenta neurologicznego
– Terapii manualnej Koncepcji Maitland i terapii tkanek miękkich.

Wolny czas wypełniają jej wycieczki rowerowe, bieganie i pływanie.

Godziny przyjęć do Ani:

Poniedziałek:  18:30 – 21:00
Czwartek:          7:00 – 9:00

Jest magistrem fizjoterapii, terapeutą manualnym. Od lat współpracuję ze sportowcami, prowadząc rehabilitację:  dwukrotnego Mistrza Polski w squashu, kadry polskiej drużyny rugby U18, tancerzy, biegaczy, a także tenisistów klasyfikacji międzynarodowej i lig amatorskich.

W pracy kieruję się holistycznym podejściem do pacjenta, dzięki czemu staram się dostosować odpowiednią i najskuteczniejszą terapię dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

W oparciu o testy diagnostyczne i wnioskowanie kliniczne doszukuję się przyczyn anatomicznych dysfunkcji struktur tkankowych, stawowych czy nerwowych. Dążę do uzyskania maksymalnej niezależności i uwolnienia od bólu swoich pacjentów.

Obecnie obszar jej działaności koncentruje się wokół:

– PRZEWLEKŁYCH BÓLÓW GŁOWY I NAPIĘĆ SZYJNYCH
– BÓL W OBRĘBIE CAŁEGO KRĘGOSŁUPA, DYSKOPATIA
– REHABILITACJI SPORTOWEJ
– TERAPII MANUALNEJ
– REHABILITACJI STOMATOLOGICZNEJ (BRUKSIZM, STAWY SKRONIOWO-ŻUCHWOWE)
– REHABILITACJI ORTOPEDYCZNEJ
– KOREKCJI WAD POSTAWY

Godziny przyjęć do Kasi:

Środa: 12:00 – 19:00
Piątek: 8:00 – 12:00

GABINET REHABILITACJI-4

ZASADY ANULOWANIA REZERWACJI W GABINECIE MASAŻU I REHABILITACJI REHABSPORT:

  1. Anulacja rezerwacji wizyty jest możliwa najpóźniej 24 godziny przed zarezerwowanym terminem wizyty, samodzielnie w systemie online lub poprzez recepcję Klubu. W terminie krótszym niż 24h anulowanie odbywa się tylko w trybie warunkowym w którym recepcja klubu będzie starała się sprzedać anulowany termin. Od momentu wprowadzenia anulacji warunkowej termin ten będzie również widoczny w grafiku on-line dla wszystkich Klientów jako dostępny.
  2. W przypadku rezerwacji wizyty w terminie krótszym niż 24 godziny przed rezerwowanym terminem bezkosztowa anulacja rezerwacji możliwa jest maksymalnie do 4 godzin przed zarezerwowanym terminem wizyty samodzielnie w systemie online lub poprzez recepcję Klubu. W terminie krótszym niż 4h anulowanie odbywa się w trybie warunkowym, w którym recepcja klubu będzie starała się sprzedać anulowany warunkowo termin. Od momentu wprowadzenia anulacji warunkowej termin ten będzie również widoczny w grafiku on-line dla wszystkich Klientów jako dostępny.
  3. W przypadku rezerwacji wizyty w terminie krótszym niż 4 godziny przed rezerwowanym terminem bezkosztowa anulacja rezerwacji jest możliwa tylko w trybie warunkowym, w którym recepcja klubu będzie starała się sprzedać anulowany warunkowo termin.
  4. Nieterminowe odwołanie wizyty lub nie pojawienie się w zarezerwowanym terminie zobowiązuje Klienta do uiszczenia pełnej opłaty zgodnie z obowiązującym cennikiem. W przypadku stałej rezerwacji lub posiadania karnetu opłata za nieterminowo odwołaną wizytę pobierana jest z karnetu lub z kaucji (klient w takim wypadku przy następnej wizycie zobowiązany jest do wpłaty kaucji w celu utrzymania stałej rezerwacji).
  5. W przypadku 3-krotnego nieodwołania stałej rezerwacji (oraz niepojawienia się na wizycie w ramach swojej stałej rezerwacji) lub 3-krotnego nieterminowego odwołania rezerwacji wizyty przez Klienta (pod rząd) rezerwacja może zostać anulowana a Klient poinformowany o tym fakcie telefonicznie lub sms-owo.
  6. W przypadku anulowania rezerwacji przez Klub z podanego w powyższym podpunkcie powodu Klient zobowiązuje się do uiszczenia pełnej opłaty za swoje nieodwołane lub nieterminowo odwołane rezerwacje według obowiązującego cennika.
  7. W przypadku regularnego (co najmniej 3 razy w miesiącu, od co najmniej 2 miesięcy) anulowania (terminowego) przez Klienta rezerwacji stałej wizyty, rezerwacja może zostać usunięta, a Klient poinformowany o tym fakcie telefonicznie lub w inny sposób. Odstępstwem od tej zasady jest choroba lub dłuższy wyjazd Klienta, zgłoszone w recepcji Klubu przed dokonaniem anulacji na dłuższy okres czasu.