Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

Turniej Klubowy PFS kat. C – 17.03.2017 – wyniki

Kolejny piątkowy Turniej PFS kat.C za nami. Na starcie 22 uczestników w turnieju OPEN i 9 uczestniczek turnieju damskiego.

W turnieju OPEN zwyciężył Artur Styczeń pokonując w finale rozstawionego z numerem 1 Sławka Widomskiego 3:1.
3 miejsce zajął Paweł Walczak wygrywając swój ostatni mecz z Piotrem Chojnackim 3:0.

DSC00209_800x533

W turnieju damskim najwyżej rozstawiona Julia Tarkowska uległa po zaciętej 5-setówce Oli Zasępie i tym samym Ola wygrywa damski turniej! 3 miejsce zajęła Marzena Zając a 4-te Gosia Socha.

DSC00176_800x532 DSC00154_320x213

Wszyscy zwycięzcy otrzymali w nagrodę 3-dniową dietę składającą się z 5 posiłków od Pomelo Food Company!

Voucher na 3 dniową dietę wylosował także Jędrzej Oberkiewicz!

Wśrod wszystkich Pań z poza podium rozlosowaliśmy także dwa vouchery na darmowy makijaż z konsultacją kosmetyczną od Studio 3/3. Vouchery trafiły do Izy Solak oraz Ani Gibek. Zapraszamy po odbiór w recepcji klubu.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom i uczestniczkom za udział i wesołą atmosferę!

Szczegółowe wyniki i statystyki TUTAJ.

Fotorelacja TUTAJ.

DSC00204_800x532

A już teraz zapraszamy na kolejne turnieje w Racquet! W kwietniu będzie dużo grania na każdym poziomie. Szczegóły na naszej stronie w zakładce turnieje 🙂