Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

SUMMER SQUASH to wakacyjne zajęcia grupowe dla osób średniozaawansowanych – odbywać się będą od 1 lipca do 30 września. Każdorazowo podczas zajęć obecny będzie trener nadzorujący rozgrywki, który chętnie doradzi Ci, co zrobić, by Twoja gra była jeszcze bardziej efektywna.

Zajęcia cechuje wyjątkowa dynamika, którą warunkują częste zmiany kortów oraz rotacje między zawodnikami. Po każdym rozegranym secie stajesz do pojedynku z nowym przeciwnikiem.

SUMMER SQUASH odbywać się będzie w każdą sobotę od 9:00 do 11:00. Istnieje możliwość wzięcia udziału we wszystkich lub tylko wybranych zajęciach. Regularność jednak się opłaca – po zakończeniu cyklu nagrodzimy najaktywniejszego zawodnika. Oprócz tego co tydzień spośród wszystkich uczestników losować będziemy vouchery na usługi klubu.

Koszt zajęć to 70 . Użytkownicy kart partnerskich Benefit Multisport, Fit Profit, Medicover, PZU Sport otrzymają zniżkę wysokości -15 zł lub -30 zł – w zależności od rodzaju posiadanej karty.

Zapisy na zajęcia są już otwarte! Dołącz do nas za pośrednictwem aplikacji Reservise lub klikając w zakładkę REZERWACJA TERMINU.