Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

Rusza program lojalnościowy Racquet!

Dla tych, którzy latem potrzebują dodatkowej motywacji do treningów squasha mamy świetną wiadomość! 1 lipca rusza nasz program lojalnościowy, w którym zbieracie pieczątki, a następnie wymieniacie je na darmowe wejściówki.

 

ZASADY PROMOCJI:

  1. Podstawą przystąpienia do programu lojalnościowego jest odebranie w recepcji klubu karty lojalnościowej do zbierania pieczątek.
  2. Klient otrzymuje jedną pieczątkę za każde pojedyncze wejście na zajęcia grupowe squash – Ladies’ Squash, Pierwsze kroki, Drugie kroki, Summer Squash, Piątkowe Sparingi z Łukaszem, Niedzielne Sparingi z Mateuszem.
  3. Po uzbieraniu 5 pieczątek na jednej karcie lojalnościowej kartę tę można wymienić na darmową wejściówkę na dowolne zajęcia grupowe (Ladies’ Squash, Pierwsze kroki, Drugie kroki, Summer Squash, Piątkowe Sparingi z Łukaszem, Niedzielne Sparingi z Mateuszem) w terminie od 1 lipca 2023 do 31 października 2023.
  4. Ważna pieczątka obejmuje dedykowany programowi lojalnościowemu stempel z logo klubu Racquet Squash oraz datę wpisaną przez pracownika recepcji.
  5. Pieczątkę można odebrać jedynie w dniu zajęć przed ich rozpoczęciem lub bezpośrednio po ich zakończeniu. Nie ma możliwości odebrania zaległej pieczątki w późniejszym terminie.
  6.  W czasie trwania programu lojalnościowego Klient może przystąpić do niego dowolną liczbę razy.
  7. Program lojalnościowy rozpoczyna się 1 lipca 2023, a kończy 31 października 2023. W tym terminie można zarówno zbierać pieczątki, jak i odbierać darmowe wejściówki na zajęcia grupowe.

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster on Cze 30, 2023