Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

Czym jest trening personalny?

Trening personalny obejmuje fachową opiekę i jednostkowe podejście do klienta. Nasi trenerzy biorą pod uwagę zróżnicowane potrzeby, cele oraz odmienne typy osobowości swoich podopiecznych. Takie nastawienie w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą stanowią klucz do sukcesu.

Współpracujący z nami trenerzy nieustannie kształcą się w nowych technikach treningowych, a także pogłębiają swoją wiedzę z zakresu rehabilitacji i żywienia. Jeżeli zależy Ci na zmianie dotychczasowego trybu życia, poprawie kondycji fizycznej i wypracowaniu wymarzonej sylwetki, umów się na swój pierwszy trening personalny w Racquet.

POZNAJCIE SYLWETKI NASZYCH TRENERÓW:

edf

ALICJA JAROS

tel: 570 070 177
e-mail: alicja.jaros@gmail.com

Studia na AWF w Krakowie, 12 lat stażu zawodniczego w LA
z licznymi medalami Mistrzostw Polski oraz praca jako nauczyciel i trener, pozwoliły dogłębnie poznać sport zarówno w teorii, jak i praktyce.
Obecnie zajmuję się przygotowaniem motorycznym tenisistów i pomagam innym osobom osiągać cele sportowe i wyznaczyć kolejne.
W życiu kieruję się myślą: „Sport pozwala na odreagowanie, zapomnienie o codziennych zmartwieniach i umożliwia lepsze poznanie samego siebie”
Całą posiadaną wiedzę wykorzystuję w taki sposób, aby plan treningowy dopasowany był pod Twoje możliwości i cele.
W mojej pracy stosuję innowacyjne urządzenie SpiroTiger, które doskonale uzupełnia trening wydolnościowy, wspomagając efektywność pracy układu oddechowego i regenerację całego organizmu
17

TOMASZ KLESZCZ

tel: 731 484 123
e-mail: trener.kleszcz@gmail.com

Ze sportem związany jest od 9 roku życia, początkowo jako piłkarz, zawodnik. Obecnie od 7 lat zajmuje się pomaganiem innym jako trener. Jeśli chcesz potrenować w sposób bezpieczny i efektywny to chętnie Ci w tym pomoże. Ponad to przeprowadzi ocenę funkcjonalną Twojego ciała, aby określić ewentualne wady postawy dzięki czemu będzie mógł optymalnie zaplanować trening. Doradzi Ci również w kwestii Twojego odżywiania przez co szybciej osiągniecie zamierzony cel.

dominika jacek

DOMINIKA JACEK

tel: 514 122 258
e-mail: dominikaj498@gmail.com

Od 16 lat jest zakochana w tańcu nowoczesnym. W 2012 roku zdobyła Mistrzostwo Polski w cheerleadingu. Oprócz tego czynnie działa w Straży Pożarnej, a wolnych chwilach chodzi po górach. Ćwiczy taniec tweerk i pole dance oraz trenuje siłowo. Zajmuję się zajęciami fitness, dietetyką oraz treningami personalnymi.

edf

MICHAŁ KLIMCZAK

tel: 881 377 453
e-mail: klimczak.michal@poczta.fm
Od lat zawiązany że sportem. Zaczynając piłki nożnej, przez lekkoatletykę, taniec towarzyski, na tajskim boksie kończąc. Od 5 lat trener personalny. W swoje pracy skupia się na korygowaniu zaburzonych podstawowych wzorców ruchowych, odpowiedniej stabilizacji oraz odpowiedniej technice wykonywanych ćwiczeń. Osobiście pasjonat sportowej odmiany popularnej Zośki – Footbagu. Przez 14 lat bierze czynny udział w zawodach, zdobywając nagrody na mistrzostwach Europy i świata.