Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

Czym jest trening personalny?

Trening personalny jest to fachowa opieka i holistyczne podejście do podopiecznego. Jednostkowe podejście wywodzi się ze zróżnicowania osobowości, potrzeb oraz celów do osiągnięcia. Jedynie takie nastawienie do naszej pracy może usatysfakcjonować daną osobę. Główną role odgrywa tu doświadczenie naszych trenerów, i ich ciągłe kształcenie się w nowych technikach treningowych, pogłębianie wiedzy z zakresu rehabilitacji, żywienia, motywacji.

Jest poprawą nie tylko kondycji fizycznej czy uzyskanie wymarzonej sylwetki lecz zmiana trybu życia, ukazanie nowej drogi do lepszego stanu zdrowia.Każdy może przekonać się jak można zmienić swoją rutynę treningową w bezpieczne, przynoszące szybkie efekty treningi z Trenerem Personalnym. Zapraszamy, umów się na pierwsze spotkanie z Trenerem.

POZNAJCIE SYLWETKI NASZYCH TRENERÓW:

edf

ALICJA DUNAL

tel: 570 070 177
e-mail: alicja.jaros@gmail.com

Studia na AWF w Krakowie, 12 lat stażu zawodniczego w LA
z licznymi medalami Mistrzostw Polski oraz praca jako nauczyciel i trener, pozwoliły dogłębnie poznać sport zarówno w teorii, jak i praktyce.
Obecnie zajmuję się przygotowaniem motorycznym tenisistów i pomagam innym osobom osiągać cele sportowe i wyznaczyć kolejne.
W życiu kieruję się myślą: „Sport pozwala na odreagowanie, zapomnienie o codziennych zmartwieniach i umożliwia lepsze poznanie samego siebie”
Całą posiadaną wiedzę wykorzystuję w taki sposób, aby plan treningowy dopasowany był pod Twoje możliwości i cele.
W mojej pracy stosuję innowacyjne urządzenie SpiroTiger, które doskonale uzupełnia trening wydolnościowy, wspomagając efektywność pracy układu oddechowego i regenerację całego organizmu
17

TOMASZ KLESZCZ

tel: 731 484 123
e-mail: trener.kleszcz@gmail.com

Ze sportem związany jest od 9 roku życia, początkowo jako piłkarz, zawodnik. Obecnie od 7 lat zajmuje się pomaganiem innym jako trener. Jeśli chcesz potrenować w sposób bezpieczny i efektywny to chętnie Ci w tym pomoże. Ponad to przeprowadzi ocenę funkcjonalną Twojego ciała, aby określić ewentualne wady postawy dzięki czemu będzie mógł optymalnie zaplanować trening. Doradzi Ci również w kwestii Twojego odżywiania przez co szybciej osiągniecie zamierzony cel.

dominika jacek

DOMINIKA JACEK

tel: 514 122 258
e-mail: dominikaj498@gmail.com

Od 16 lat jest zakochana w tańcu nowoczesnym. W 2012 roku zdobyła Mistrzostwo Polski w cheerleadingu. Oprócz tego czynnie działa w Straży Pożarnej, a wolnych chwilach chodzi po górach. Ćwiczy taniec tweerk i pole dance oraz trenuje siłowo. Zajmuję się zajęciami fitness, dietetyką oraz treningami personalnymi.

edf

MICHAŁ KLIMCZAK

tel: 881 377 453
e-mail: klimczak.michal@poczta.fm
Od lat zawiązany że sportem. Zaczynając piłki nożnej, przez lekkoatletykę, taniec towarzyski, na tajskim boksie kończąc. Od 5 lat trener personalny. W swoje pracy skupia się na korygowaniu zaburzonych podstawowych wzorców ruchowych, odpowiedniej stabilizacji oraz odpowiedniej technice wykonywanych ćwiczeń. Osobiście pasjonat sportowej odmiany popularnej Zośki – Footbagu. Przez 14 lat bierze czynny udział w zawodach, zdobywając nagrody na mistrzostwach Europy i świata.