Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

Drodzy ligowicze!

Z powodu zmiany lokalizacji klubu oraz kierując się Waszymi sugestiami od zbliżającej się kolejnej edycji, rozgrywki ligowe Ekstraligi oraz Ligi Klubowej zostaną połączone w jedną Racquet Squash Ligę 2017.

Z ligi zostaną usunięte osoby, które od stycznia 2017 nie rozegrały żadnego meczu ligowego.

Uczestnicy Ligi Klubowej zostaną dopisani na koniec rankingu Ekstraligi w kolejności jaką zajmą na koniec maja.

W związku ze zmianą lokalizacji oraz możliwą przerwą w funkcjonowaniu klubu na przełomie czerwca/lipca mecze ligowe Racquet Squash Ligi można rozgrywać już od 1 czerwca. Mecze rozegrane w czerwcu będą wliczane do kolejki lipcowej (miesiące czerwiec i lipiec zostaną połączone w jeden miesiąc).  Pozostałe kolejki  rozgrywane będą bez zmian.

Szczegółowy regulamin nowej ligi zostanie opublikowany pod koniec maja.

W przypadku dużego zainteresowania rozgrywkami, w roku 2018 liga może zostać ponownie podzielona na dwie osobne ligi.  Informacja o ewentualnym podzieleniu rozgrywek oraz zasady podziału zostaną opublikowane maksymalnie do 31 października 2017.  Wszelkie sugestie, uwagi oraz pomysły co do funkcjonowania nowych rozgrywek od 2018 roku prosimy zgłaszać u opiekuna ligi pod adresem agata@racquet.pl.

Zachęcamy do umawiania się na mecze ligowe poprzez aplikację Reservise (w najnowszej aktualizacji jest dostępne wyszukiwanie partnerów do gy)!

Życzymy powodzenia w nowych rozgrywkach i do zobaczenia na korcie! 🙂