Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

PORADNIK DLA NOWYCH KLIENTÓW

Pierwszej rezerwacji kortu lub miejsca na zajęciach możesz dokonać na kilka sposobów:

  • ON-LINE.  Najszybszy sposób rezerwacji z podglądem wszystkich dostępnych kortów lub ilością miejsc na zajęciach. Wystarczy podać numer telefonu!  Dodatkowo, dokonując rezerwacji internetowej masz możliwość podarowania 15 zł zniżki na grę swoim znajomym, którzy też jeszcze u nas nie byli! 🙂
    Dokonując rezerwacji internetowej widoczny jest tylko cennik podstawowy.  Wszelkie zniżki (studenckie, kart partnerskich itp.) naliczane są w recepcji.
  • Telefonicznie pod numerem telefonu 12-290-70-56
  • Mailowo pod adresem recepcja@racquet.pl

Po dokonaniu swojej pierwszej rezerwacji dostaniesz potwierdzenie sms-em.

Aby jeszcze szybciej dokonywać kolejnych rezerwacji zachęcamy do zainstalowania naszej aplikacji mobilnej dostępnej TUTAJ.

Wybierając się do nas pierwszy raz pamiętaj o zabraniu stroju sportowego oraz obowiązkowego obuwia na jasnej podeszwie nie pozostawiającego śladów na parkiecie. Jeśli nie posiadasz rakiety, nic się nie martw – w recepcji klubu możesz wypożyczyć cały sprzęt do gry 🙂

Pamiętaj aby przyjść minimum 5-10 minut przed godziną swojej rezerwacji. W recepcji zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiej karty wpisowej.

Swoje pierwsze kroki na korcie zalecamy stawiać pod okiem instruktora, który wyjaśni zasady gry, nauczy podstawowych zagrań oraz ustawiania się na korcie. Dzięki temu szybciej będziesz czerpać radość z gry!

Jeśli jeszcze u nas nie byłeś, masz możliwość skorzystania z zupełnie darmowych zajęć wprowadzających z instruktorem. W każdą niedzielę o 15:00 zapraszamy na Pierwsze Kroki. Pamiętaj aby zarezerwować dla siebie miejsce na zajęciach!

Chciałbyś potrenować indywidualnie? Mamy ofertę także dla Ciebie 🙂

Tylko teraz pierwsza lekcja z instruktorem jest aż 50% tańsza! Zapłacisz za nią jedynie 35 zł (+cena kortu).  Zapoznaj się z naszymi instruktorami i zapytaj o dostępność w recepcji klubu.