Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

14.03 KLUB NIECZYNNY do odwołania

Szanowni Państwo!

Ze względu na panująca w naszym kraju sytuację zagrożenia epidemiologicznego spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2 , podjęliśmy jedyną słuszną decyzję o zawieszeniu działalności Racquet Club do odwołania

Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników i wszystkich przyjaciół klubu jest dla nas najważniejsze. Mamy nadzieję że sytuacja wkrótce zostanie opanowana i znów spotkamy się w klubie, Każdy z nas zdaje teraz egzamin z odpowiedzialności społecznej, jeżeli nie musicie to zostańcie w domach, odpocznijcie, i pamiętajcie o częstym myciu rąk i odpowiedniej dawce odpoczynku.

Wszystkie karnety ilościowe i czasowe zostaną przedłużone o okres w którym klub będzie nieczynny, wszelkie rozgrywki ligowe zostają zawieszone, decyzja odnośnie przedłużenia rozgrywek i formuły zmian zostanie wkrótce opublikowana.

W razie pytań – kontaktujcie się z nami na adresy mailowe: kuba@racquet.pl lub ula@racquet.pl.

Śledzimy wszelkie doniesienia oficjalnych organów , Ministerstwa Zdrowia oraz WSSE, w miar\ę rozwoju sytuacji będziemy odpowiednio reagować i informować Państwa o mamy nadzieję szybkim ponownym otwarciu klubu.

Z życzeniami zdrowia i odporności!
Racquet Team.

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster on Mar 13, 2020