Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

Instruktorzy

Zapraszamy na lekcje indywidualne z naszymi instruktorami:

Dariusz Janik

trenerbad

Trener badmintona, absolwent krakowskiej AWF, były członek Kadry Narodowej Polski w badmintonie. Jako zawodnik wielokrotnie zdobywał medale w turniejach rangi mistrzowskiej na arenie krajowej i międzynarodowej. Przez wiele lat związany z ekstraklasowym zespołem AZS AGH Kraków, z którym zdobywał medale na drużynowych mistrzostwach Polski. Reprezentant Polski na drużynowych oraz indywidualnych Akademickich Mistrzostwach Świata i Europy. Aktualny Mistrz Polski Seniorów w grze pojedynczej oraz Akademicki Mistrz Polski w grze pojedynczej (2016/2017). Jako grający trener w sezonie 2015/2016 wprowadził drużynę AZS UM Łódź do polskiej ekstraklasy badmintona. W ostatnim okresie swojej pracy trenerskiej szkolił indywidualnie reprezentantów Polski w kategorii junior i młodzik.

Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne na różnym poziomie zaawansowania.

Tel. 600 440 197, e-mail: darojanik@gmail.com


Cyprian Gerwatowski

TEST.JPG00000

Trener badmintona oraz nauczyciel Wychowania Fizycznego. Były zawodnik z ponad 20 letnim stażem, reprezentant Kadry Narodowej Polski w badmintonie. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski zarówno w grach pojedynczych jak i podwójnych. Wieloletni zawodnik pierwszoligowych klubów. Prowadzi urozmaicone treningi, świetnie motywuje.

Jeśli potrzebujecie profesjonalnego treningu lub po prostu dobrej zabawy z tego rodzaju sportem wybór tego instruktora  będzie idealny.

Prowadzi zajęcia grupowe i indywidualne na różnym poziomie zaawansowania.

Tel 604 173 327, e-mail: cyp.gerwatowski@gmail.com


Rezerwacja kortów TUTAJ

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster on Paź 30, 2017