Any Questions? Call Us: 1-223-355-2214

NOWA RACQUET SQUASH LIGA 2017

Z powodu zmiany lokalizacji klubu oraz kierując się Waszymi sugestiami  rozgrywki ligowe Ekstraligi oraz Ligi Klubowej zostały połączone w jedną Racquet Squash Ligę 2017.

Z ligi zostały usunięte osoby, które od stycznia 2017 nie rozegrały żadnego meczu ligowego.

Uczestnicy Ligi Klubowej zostali dopisani na koniec rankingu Ekstraligi w kolejności jaką zajęli na koniec maja.

W związku ze zmianą lokalizacji oraz przerwą w funkcjonowaniu klubu w dniach 17-30 czerwca mecze ligowe Racquet Squash Ligi można rozgrywać już od 1 czerwca. Mecze rozegrane w czerwcu będą wliczane do kolejki lipcowej (miesiące czerwiec i lipiec zostały połączone w jeden miesiąc).  Pozostałe kolejki  rozgrywane będą bez zmian.

W przypadku dużego zainteresowania rozgrywkami, w roku 2018 liga może zostać ponownie podzielona na dwie osobne ligi.  Informacja o ewentualnym podzieleniu rozgrywek oraz zasady podziału zostaną opublikowane maksymalnie do 31 października 2017.  Wszelkie sugestie, uwagi oraz pomysły co do funkcjonowania nowych rozgrywek od 2018 roku prosimy zgłaszać u opiekuna ligi pod adresem magda@racquet.pl.

Do rozgrywek można dołączyć w dowolnym momencie.
Aby zapisać się do Ligi należy wypełnić kartę wpisową w recepcji klubu.
Osoby dopisywane są do rankingu na bieżąco w każdy poniedziałek na koniec listy.
Udział w Lidze jest BEZPŁATNY, uczestnicy pokrywają jedynie koszty wynajęcia kortu na mecze ligowe.

Na wynajem kortów na mecze ligowe przysługuje zniżka nawet do 40% w zależności od ilości rozegranych meczów w miesiącu poprzednim. Ta sama zniżka przysługuje na wizytę w Gabinecie Rehabsport w naszym klubie, do którego serdecznie zapraszamy.
Szczegóły dotyczące zniżek znajdują się w regulaminie.

Chcesz rozegrać swój pierwszy mecz ligowy? Skontaktuj się z naszą recepcją, podaj termin w którym chciałbyś zagrać a my  postaramy się znaleźć dla Ciebie przeciwnika! Kartę wpisową możesz wypełnić tuż przed pierwszym meczem.

Zachęcamy do umawiania się na mecze ligowe poprzez aplikację Reservise (w najnowszej aktualizacji jest dostępne wyszukiwanie partnerów do gy)!

Życzymy powodzenia w nowych rozgrywkach i do zobaczenia na korcie! 🙂

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster on Maj 25, 2017